cabrio

Cabrio z czystym i zadbanym dachem wygląda dużo lepiej i bardziej elegancko.

Czyścimy i zabezpieczamy dach w cabrio – niezbędne kosmetyki

Każdy właściciel kabrioleta wie, jak ważne jest odpowiednie dbanie o samochód, zwłaszcza o dach. Aby cieszyć się pięknym widokiem i długą żywotnością, warto zadbać o odpowiednie kosmetyki, które pomogą wyczarować z kabrio „jak nowe” przez wiele lat.

W dzisiejszym artykule skupimy się na tym, jak czyścić i zabezpieczać dach cabrio. Na rynku jest wiele produktów, ale my wybraliśmy dla was kilka, które są naszym zdaniem najlepsze i jednocześnie są w zasięgu każdego kabriomaniaka.

Do czyszczenia idealnie sprawdzi się 303 Tonneau Cover & Convertible Top Cleaner. To produkt, który został przeznaczony do czyszczenia i odplamiania miękkich dachów cabrio. Doskonale czyści zarówno powierzchnie winylowe, jak i materiałowe i jest bezpieczny dla każdego rodzaju materiałów, z których produkuje się miękkie dachy cabrio. Produkt ten jest nietoksyczny i niepalny. Do użycia wystarczy ciepła woda, płyn oraz miękka szczoteczka.

Sposób użycia jest banalnie prosty. Najpierw należy dokładnie spłukać powierzchnię dachu wodą. Następnie spryskujemy mokry materiał produktem 303 Tonneau Cover & Convertible Top Cleaner i używamy miękkiej szczoteczki do czyszczenia. Na koniec spłukujemy wodą pianę z powierzchni materiału i unikamy zasychania piany na dachu.

Po umyciu dachu warto zabezpieczyć go przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Tutaj z pomocą przyjdzie nam 303 High Tech Fabric Guard. To produkt, który potrafi chronić włókna materiałów nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Rozlana ciecz na zabezpieczonej przez niego powierzchni nie stanowi już więcej problemu – po prostu spływa, nie wnikając w głąb dachu! Włókna odzyskują utracone właściwości odpychania wody i brudu. Niweluje niekorzystny wpływ promieniowania UV, chroniąc materiał przed blaknięciem. 303 High Tech Fabric Guard jest bezpieczny nawet dla bardzo delikatnych tkanin, takich jak skóra, zamsz, jedwab czy wełna.

W przypadku dachów winylowych i ich zabezpieczenia, z pomocą przychodzi nam 303 Aerospace Protectant. Produkt ten powstał 30 lat temu jako

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *